Pokoj nebo celý penzion?

Prostorná horská chata, příjemné prostředí, výborné ceny v zimě i létě. Nabízíme jednotlivé pokoje i celý penzion. Přijeďte kdykoli, v Jizerkách je krásně celý rok.

Pět pokojů a 15 lůžek pro vás

Klidná rodinná dovolená. Soukromá oslava. Firemní teambuilding a školení. Vyjdeme vstříc každému.

V prvním patře penzionu nabízíme ubytování ve dvouložnicovém apartmánu, kde je jedna ložnice s manželskou postelí a lůžkem, druhá s manželskou postelí a přistýlkou. Dále se v prvním patře penzionu nachází 1 třílůžkový pokoj s přistýlkou a 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou.
V přízemí nabízíme 1 třílůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj s kuchyňskou linkou. Všechny pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu, WC a satelitní TV.V přízemí je dále velká dobře vybavená kuchyň spojená s jídelnou a společenskou místností.Na terasu,která je nad řekou Kamenicí se dostanete po vnitřním schodišti vedoucím z přízemí objektu,či přes zahrady objektu.


Celková kapacita penzionu je 19 – 20 osob, z toho je 4-5 na přistýlkách.

Příjezd(check in)je od 14.00 - 20.00,příjezdy mimo tuto dobu jej možno dohodnout s provozovatelem předem.
Odjezd(check out)je vždy nejpozději v 10.30 hod.


Cena obsahuje spotřebu energií, závěrečný úklid a ložní prádlo bez ručníků.

Možnost stravování ubytovaných hostů je v přízemí objektu, kde je k dispozici velká, plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV, šipkami a krbovými kamny.

Pro ceny ubytování a nezávaznou rezervaci pokračujte prosím tudy.

Stravování? Plně vybavená kuchyně nebo restaurace v okolí

Dovolená a dobré jídlo patří k sobě. Budete si vařit sami? V dobře vybavené kuchyni s lednicí s mrazicím boxem, elektrickou i plynovou varnou deskou a troubou to půjde samo. Najdete tady i dvě mikrovlnné trouby, rychlovarnou konvici a kávovar.

Není vaření vaší silnou stránkou nebo nechcete dovolenou strávit „u sporáku“? Skvěle vaří v příjemných hospůdkách v Josefově Dole,Albrechticích a  v okolí Maxovky , kde se všude dobře najíte.

Nezávazná rezervace Rezervujte celý objekt a získáte zajímavější ceny!

V létě terasa a opékání, v zimě zábava ve společenské místnosti

V přízemí penzionu si zalenošíte ve společenské místnosti s televizí, DVD přehrávačem a připojením k Internetu. Děti tu najdou bezpočet společenských her. Na zahradě máme příjemné posezení s otevřeným ohništěm, přímo na břehu Kamenice si báječně odpočinete na velké terase.

Parkování? Přímo před penzionem je parkoviště pro sedm vozidel.

Často se ptáte

Jaká je v místě občanská vybavenost?
V Josefově Dolu je dobře zásobená,denně otevřená, 1 km vzdálená samoobsluha, cukrárna, pošta, lékárna i množství příjemných hospůdek a restaurací, pokud hledáte odpočinek přímo v místě, je Maxova bouda výbornou volbou.
Užiji si u vás dovolenou i bez auta?
Samozřejmě, přímo v Antonínově je 100 m od objektu železniční zastávka tratě Josefův Důl - Smržovka,do Josefova Dolu jezdí autobus i vlak. V zimní sezóně tady zastavuje skibus, který zajišťuje dopravu do lyžařských středisek v okolí.
Je v dosahu penzionu koupaliště?
Ano, penzion leží na břehu řeky Kamenice,kde je možno se koupat. V Josefově dole je veřejné koupaliště (zdarma), v Lučanech n.Nisou (9 km) je krásné přírodní koupaliště, dále plavecký bazén v Jablonci n.Nisou s přilehlou městskou přehradou (11,5 km), v Liberci (20 km) je velký městský bazén a v  centru Babylon známý aquapark.
Je v Maxově boudě připojení k Internetu?
Ano, v celém objektu je k dispozici wi-fi.
Nabízíte bezbariérový přístup?
V současné době Maxova bouda bezbariérová není, do budoucna bezbariérový přístup zřídit plánujeme.
Mohu si vzít sebou domácí zvíře (kočku, psa)?
Z provozních důvodů umožňujeme dovolenou společně pouze s domácími mazlíčky střední velikosti (10-15 kg váhy max.). Výjimka, která potvrzuje pravidlo - v případě pronájmu celého penzionu přítomnost domácích mazlíčků vítáme bez omezení.
 
Líbí se vám Maxovka? Doporučte nás na Facebooku